Kamila Kubiec

Marketing Manager
Zadzwoń
Sprzedaj ze mną

Opis

Filar Biura We Do Estates.

Powiedzieć, że jest kreatywna i pomysłowa, to za mało. Kamila odpowiada za rozwój marketingowy naszego Biura, komunikację B2C oraz B2B. Jest odpowiedzialna za branding We Do Estates. Sednem jej pracy jest przełożenie specyfiki rynku nieruchomości i pracy Pośredników na zrozumiały dla klientów język. Ma niesamowitą łatwość w wychwytywaniu niuansów i subtelnych szczegółów, a dzięki jej 120-procentowemu zaangażowaniu w pracę, od stworzenia pomysłu do jego realizacji mija mniej czasu niż zajmuje przejazd Shinkansenem.

Jest ceniona przez współpracowników za fachową wiedzę i nieodłączny szeroki uśmiech. Wrażliwa dusza z artystycznym zacięciem i otwarta na różnorodność stała uczestniczka Parady Równości. Wielka fanka serialu The Office, którego obejrzała już kilka razy.

Referencje

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 0 Zobacz oferty archiwalne

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]