Działamy według
4 KROKÓW

Jesteśmy autorami programu „4 kroków" – dopracowanej do perfekcji, autorskiej metody sprzedaży nieruchomości.

Chcesz wiedzieć, jak dokładnie przebiega proces sprzedaży w naszym biurze nieruchomości? Zobacz poniżej!

01

Profesjonalna wycena nieruchomości

Przygotowujemy pełne rozpoznanie rynku dla naszych Klientów już na pierwszym etapie współpracy, dzięki czemu jasno możemy określić najwyższy realny poziom cenowy dla konkretnej nieruchomości. Korzystamy z usług rzeczoznawców, mamy dostęp do cen transakcyjnych z urzędów oraz najważniejsze: nasi agenci specjalizują się w konkretnych dzielnicach Warszawy, dlatego są zawsze na bieżąco w aktualnej sytuacji na rynku.

02

Przygotowanie i pozycjonowanie oferty

Porządnie przygotowane ogłoszenie z profesjonalnymi zdjęciami to podstawa. Wie o tym każdy.
Nie mniej ważne jest również to, by nasze ogłoszenie miało możliwie jak największy zasięg. Dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy wszystkie znane nam kanały sprzedażowe. Nasze ogłoszenia publikujemy na 16 portalach nieruchomościowych i w mediach społecznościowych. Korzystamy również z narzędzi płatnego pozycjonowania ogłoszeń, by mieć pewność, że nieruchomości przez nas sprzedawane dotrą do wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych zakupem. Każdą nieruchomość indywidualnie przygotowujemy do sprzedaży: eksponujemy atuty mieszkania, sporządzamy wizualizacje i spacery 360°, przeprowadzamy profesjonalne sesje zdjeciowe i podkreślamy walory estetyczne. Docieramy z ofertą do całago warszawskiego rynku MLS, składającego się z ponad 400 agencji nieruchomości w Warszawie, dzięki czemu możemy szybciej znaleźć kupca dla Twojej nieruchomości!

Wyróżnia nas również to, że dbamy o online & offline marketing. Współpracujemy z copywriterem, grafikiem oraz specjalistami od kampanii internetowych, dzięki czemu jeszcze efektywniej docieramy z przekazem do potencjalnych klientów.

03

Negocjacje i dzień otwarty

Negocjacje to nie tylko licytacja ceny. Jest to złożony proces, którego opanowanie do perfekcji zajmuje kilka lat. Prawdziwe negocjacje rozpoczynają się już na etapie odebrania pierwszego telefonu i trwają aż do finalizacji sprzedaży zwieńczonej podpisaniem umowy. Nasi agenci są przeszkoleni, aby już od samego początku sprzedaży budować relację z klientem i rozpoznać wszystkie jego kluczowe potrzeby, co umożliwia im dobór idealnie dopasowanej nieruchomości skrojonej pod potrzeby klienta. Takie podejście pozwala nie tylko zoptymalizować czas spędzony na rozmowach i spotkaniach z klientem, ale równocześnie zapewnia maksymalizację zysku przez wyeksponowanie kluczowych cech nieruchomości istotnych dla kupującego.

Stosując wyżej wymienione metody, co 4. mieszkanie sprzedajemy za cenę ofertową lub wyższą od ceny ofertowej.

Biorąc na barki odpowiedzialność za sprzedaż nieruchomości naszych Klientów dbamy również o ich czas. Dlatego też korzystamy z formuły Dnia Otwartego wyznaczając jeden sztywny termin na oglądanie mieszkania, bez konieczności przygotowywania się na wizyty w mieszkaniu co drugi-trzeci dzień. Zabieg ten pomaga nam również budować pozycję negocjacyjną do efektywnej sprzedaży. Mieszkanie zyskuje w oczach potencjalnych Kupujących, gdy mijają oni inne osoby zainteresowane w drzwiach wejściowych.

04

Bezpieczeństwo transakcji

Sprzedaż lub zakup nieruchomości to proces, w którym na każdym etapie możemy napotkać na niespodziewane trudności. W naszej pracy skupiamy się zatem na minimalizowaniu ryzyka poprzez weryfikację stanu prawnego nieruchomości jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży, sprawdzenie zdolności kredytowej strony Kupującej, czy zabezpieczenie warunków transakcji.

Każdy proces sprzedaży i zakupu nieruchomości dzielimy na dwa etapy:
-etap wstępny (przesiewowy) - mający za zadanie weryfikację wszystkich aspektów formalno-prawnych danej nieruchomości, m.in. sprawdzenie jej statusu prawnego czy informacji na temat zagospodarowania terenu
-etap finalizacji - w tym etapie nasz Dział Prawny sprawdza poprawność wszelkiej dokumentacji związanej ze sprzedażą nieruchomości, weryfikuje zapisy w akcie notarialnym i przygotowuje ostateczny kształt umowy.

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość

Przekaż nam klucze do swojego mieszkania, a my zajmiemy się resztą. Otrzymasz kompleksową obsługę, w skład której wchodzą m.in home staging, profesjonalne sesje fotograficzne, wideo, spacery 3D i online&offline marketing. W jaki sposób sprzedajemy szybko i z zyskiem nieruchomości z naszego portfolio?

Bezpłatna wycena