Anna Pisarek

Współwłaścicielka We Do Estates
Zadzwoń 536 451 279
Sprzedaj ze mną

Opis

Współwłaścicielka We Do Estates. Pozytywnie nastawiona do życia, z ponadprzeciętną umiejętnością nawiązywania relacji z ludźmi i rozumienia ich potrzeb. Uwielbia tańczyć latino oraz podróżować w najdalsze zakątki świata.

W sprzedaży pracuje od 10 lat, a od 6 lat robi karierę w branży nieruchomości. Zaczynała jako pośredniczka, a obecnie pełni funkcję dyrektora sprzedaży. Dzięki swojemu twórczemu i kreatywnemu podejściu szybko i elastycznie dostosowuje się do sytuacji, w której się znajduje, zawsze daje z siebie 100% i w związku z tym potrafi sprostać najwyższym wymaganiom. Wykorzystuje to zarówno w relacjach biznesowych z klientami, jak również podczas rozwijania swojej agencji nieruchomości.

Ania jest trochę jak dobra psycholog, która w ekspresowym tempie “prześwietla” ludzi – dlatego w We Do Estates zajmuje się również rekrutacją.

Jest szczęśliwą mamą i żoną, uwielbia włoską i polską kuchnię, nutkę adrenaliny oraz storczyki.

Referencje

"Moje mieszkanie, które sprzedawałam za wielkim profesjonalnym staraniem Pani Anny P. nie było łatwym zadaniem. Pani Anna P w bardzo profesjonalny i przede wszystkim życzliwy sposób i bardzo szybkim terminie ogarnęła całość w sposób, który zasługuje na wielkie uznanie. To gwiazda nieruchomości. Działa bardzo skutecznie, aż brakuje mi wyrazów, które oddawały by moją ogromną wdzięczność. Dziękuję Pani Anno. Uratowała Pani moją skórę. Wiem, to nie było łatwe zadanie, ale Pani chyba jest cudotwórczynią. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ i będę polecać z pełną odpowiedzialnością. Co fachowiec, to fachowiec. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia."

Jolanta Lewandowska-Grodzka, wizytówka Google

"Z całym przekonaniem polecamy Biuro a w szczególności bardzo dziękujemy Pani Annie Pisarek za wspaniałą współpracę i pomoc w kupnie mieszkania. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm, ogromne zaangażowanie a także nieoceniona pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, które umożliwiły sfinalizowanie transakcji w niespełna 3 tygodnie od dnia obejrzenia lokalu!
Pani Aniu, ogromnie dziękujemy za życzliwość i wyjątkową dbałość o szczegóły. Bardzo ujęło nas Pani ciepłe i cierpliwe podejście do klienta. Mamy nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości."

Marta Wróblewska

"Pełen profesjonalizm!! Zależało nam na czasie i wszystko było załatwiane w błyskawicznym tempie. Naszym agentem prowadzącym była Pani Anna Pisarek. Zawsze pod telefonem, zawsze skora do pomocy, w przeciwieństwie do "agentów" z innych biur nieruchomości."

Kamil Barański

"Gorąco polecam współpracę z Panią Anną Pisarek, profesjonalizm w podejściu do tematu ( w moim przypadku sprzedaży nieruchomości) na najwyższym poziomie, od przygotowania nieruchomości, przez cały proces sprzedaży na dopięciu całej sprawy skończywszy."

Tomasz Kraszewski

"Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z Paniami Anna Pisarek i Anita Grochola. Blyskawiczne tempo sprzedazy mieszkania absolutnie przekroczylo nasze oczekiwania. Wszystko zostalo przeprowadzone bardzo profesjonalnie."

Aleksandra Maruszak

"Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Annie Pisarek za pomoc w kupnie mieszkania, rzetelna i fachowa pomoc, większość formalności załatwiona przez biuro, dobry kontakt. Serdecznie polecamy to biuro nieruchomości"

Mariusz Chęciński

"

"Współpraca z biurem zakończyła się sukcesem, przyczyniła się do tego w szczególności Pani Ania. Dzięki jej wysokim kompetencjom, fachowym poradom i umiejętnościom organizacyjnym przeszliśmy przez sprzedaż mieszkania szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam"

Paweł Różański

"Współpraca z Paniami Anią i Anitą bardzo przyjemna. Obie Panie mają profesjonalne podejście do klienta. Od początku do końca pełne zaangażowanie w sprawę. Firma godna polecenia :)"

Urszula Cichoniec

"Transakcja przebiegła pomyślnie wraz z przemiłą i sprawną pomocą Pani Anny Pisarek i Anity Grocholi. Polecam."

Kamil Bigos

"Pani Ania jest bardzo kompetentna. I cierpliwa. I kompetentna... i mógłbym jeszcze kontynuować... jestem bardzo zadowolony z obsługi."

Steffen Zimny

"Serdecznie polecam współpracę z Panią A.P. która przeprowadziła nas przez wszystkie formalności związane z kupnem. Dzięki jej wsparciu wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo."

Patryk Król, wizytówka Google

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 0 Zobacz oferty archiwalne

Certyfikaty i dyplomy

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]