Paulina Roesler

Doradca ds. nieruchomości | Office Manager
Zadzwoń 690990673
Sprzedaj ze mną

Opis

Doświadczona specjalistka w branży nieruchomości, działająca na rynku od 2017 roku. Zarządza najmem mieszkaniami w Warszawie, maksymalizując pasywny przychód ich właścicieli. Od 2 lat pracuje jako agentka nieruchomości w We Do Estates.
Jest uzależniona od tańca. Od dwóch lat porusza się w rytmie rumby, cha-chy, samby i pasodoble, a od niedawna bierze udział w turniejach tanecznych. Łączy w sobie cechy ambitnej perfekcjonistki z umysłem ścisłym i artystycznej duszy. Jej determinacja w dążeniu do celów i otwartość na nowe możliwości są kluczem do jej sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych. Przy współpracy najważniejsze jest dla niej wzajemne zaufanie, które jest fundamentem każdego projektu.
Jej największymi guilty pleasures są włoskie lody pistacjowe, sernik oraz hektolitry kawy. Jest ciepłolubem, więc na kierunek swoich podróży najczęściej wybiera słoneczne kraje.

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 1 Zobacz oferty archiwalne

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]