Krzysztof Zegarek

Współwłaściciel We Do Estates | Broker Nieruchomości
Zadzwoń 576749260
Sprzedaj ze mną

Opis

Współwłaściciel We Do Estates. Biegoholik – obudzony w środku nocy zacznie odruchowo zakładać buty do biegania. Zaczynał od krótkich dystansów 2-3 km, obecnie potrafi przebiec nawet 42 km. Brał udział w kilkudziesięciu maratonach i dzięki temu zwiedził kilkanaście krajów, m.in. Grecję, Włochy, Szwecję i USA.

Lubi otaczać się ludźmi szczerymi, słownymi i ambitnymi. Od 7. roku życia musi podciągać się codziennie na drążku, a jeśli choć raz odpuści, dostaje spazmów, drga mu lewa powieka i zaczyna się kołysać. Nie boi się wyzwań – kiedyś wybrał się w podróż autostopem po Europie i Azji, dysponując studenckim budżetem, namiotem i śpiworem.

W branży nieruchomości pracuje od 7 lat: najpierw jako agent, potem jako kierownik zespołu sprzedażowego, a teraz jako dyrektor. Praca jest jego pasją, uwielbia to co robi i pokazuje to na każdym kroku. Ceni sobie fakt, że ciągle jest… w biegu 🙂

Proces budowania przez niego zespołu jest głęboko przemyślany; Krzysztof zatrudniając agentów stawia na jakość, doświadczenie i profesjonalizm, bo wierzy, że tylko wtedy zapewni Klientom poziom obsługi, jakiego potrzebują.

Uwielbia grać w planszówki z żoną, dziećmi i znajomymi, w samochodzie słucha Grechuty i ma swoją ulubioną koreańską restaurację.

Referencje

"Mieszkanie na Woli sprzedałyśmy korzystając z pośrednictwa i usług Biura We Do Estates i Pana Krzysztofa Zegarka. Zadanie wydawało się trudne ze względu na współwłasność kilku osób i na pandemię. Pod profesjonalnym i życzliwym okiem i działaniem Pana Krzysztofa Zegarka zostało wykonane sprawnie i bez stresu. Na bieżąco byłyśmy informowane o zainteresowaniu potencjalnych nabywców. Uzyskałyśmy cenę porównywalną z cenami podobnych nieruchomości na rynku.
Dziękuję Panu Krzysztofowi Zegarkowi."

Jadwiga Kowalska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem, który wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pan Krzysztof chętnie udzielał rad i odpowiedzi na moje pytania, co ułatwiło i przyspieszyło proces zakupu mieszkania."

Katarzyna Abramowicz, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Krzysztofem Zegarkiem podczas sprzedaży naszego mieszkania oraz kupna nowego. Było to przedsięwzięcie długotrwałe, czasochłonne i wymagające. P. Krzysztof był dla nas nieocenionym wsparciem. Profesjonalnie, terminowo i empatycznie. Zawsze w kontakcie, cierpliwie i z uśmiechem. Nie możemy wyobrazić sobie lepszego Doradcy!"

Katarzyna Zagórska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Bardzo gorąco polecam usługi tego biura, w szczególności współpracę z Panem Krzysztofem Zegarkiem. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie, wzorowa współpraca i zaopiekowanie. Pan Krzysztof Zegarek zajął się wszystkim od samego początku do samego końca, bardzo serdecznie polecam współpracę z tą agencją a w szczególności z Panem Krzysztofem Zegarkiem!!!"

Dani 685, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Zaledwie tydzień temu odebrałam klucz do domu, który udało mi się kupić, dzięki współpracy z panem Krzysztofem Zegarkiem. Pan Krzysztof bez zająknięcia przeprowadził mnie przez cały żmudny proces transakcyjny od samego początku do końca, dając ogromne poczucie bezpieczeństwa, reprezentując z klasą obie strony, czyli mnie i właściciela. Wzór współpracy!"

Weronika Bilska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Współpraca z Panem Krzysztofem Zegarkiem daje poczucie bezpieczeństwa. Wsparcie jakie zapewnia Agent jest nieocenione. Transakcja sprzedaży nieruchomości przebiega w bezproblemowy sposób. Kultura osobista Pana Krzysztofa sprawiła że po raz kolejny nawiązaliśmy współpracę. Szczerze polecam."

Marta Bialostocka, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Bardzo przyjemna współpraca z Panem Krzysztofem Zegarkiem. Wszystko odbyło się sprawnie, bez problemów. Pan Krzysztof zawsze rzetelnie odpowiadał na pytania i o wszystkim informował. Bardzo polecam."

Renata Czyżewska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Krzysztof, błyskawicznie sprzedał moje mieszkanie. Regularnie powiadamiał mnie o swoich postępach, był bardzo pomocny, życzliwy, cierpliwie wszystko wytłumaczył jeśli chodzi o proces znalezienia kupca, sprzedaży itp. Miałem do czynienia z innymi pośrednikami już wcześniej, jednak tutaj nie miałem się do czego przyczepić, nie było zbędnego kolorowania, ile to ja pieniędzy nie zobaczę za tą transakcję, ani fałszywych zapewnień, jak szybko się to stanie. Dostałem konkretną informację podpartą solidna wiedzą połączoną z doświadczeniem i analizą rynku. W tej firmie szanuje się klienta i jego czas. 5/5!"

Rajcel89, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Dziś miałem okazję i przyjemność zobaczyć jedną z proponowanych nieruchomości w Lesznie. Prezentującym tę nieruchomość wystawioną na sprzedaż był Pan Krzysztof Zegarek. Przyznaję, że zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją elastycznością i dopasowaniem czasowym, a przy tym dużą życzliwością i zrozumieniem, gdyż z drogi dzwoniłem informując o spóźnieniu. Sama prezentacja była bardzo fachowa i merytoryczna. Polecam Pana Krzysztofa, który pracę swoją traktuje z pasją a potencjalnego klienta z kulturą i szacunkiem."

Jacek Wadrzyk, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Współpraca z Panem Krzysztofem Zegarkiem podczas zakupu naszego wymarzonego domu, to czysta przyjemność. Pan Krzysiek to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, profesjonalna oraz w pełni dyspozycyjna (w każdym momencie mogliśmy zadzwonić, poradzić się, zapytać i zawsze otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź). Szczerze polecamy współpracę z Panem Krzysztofem Zegarkiem z firmy We Do Estates :)

Olga Skowrońska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Korzystaliśmy z usług firmy We Do Estates w trakcie sprzedaży mieszkania. Transakcja była dość skomplikowana ze względów prawnych (długi czas negocjacji ceny, potem konieczność oczekiwania ze względów formalnych, itd). Biuro, a w szczególności Pan Krzysztof Zegarek, doprowadził do bardzo satysfakcjonującego nas finału. Wszystko odbywało się w przemiłej atmosferze a zarazem profesjonalnie, czuliśmy się zaopiekowani od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż po przekazanie lokalu. Pan Krzysztof był cały czas do naszej dyspozycji i odpowiadał na nasze pytania. Profesjonalna i rzetelna pomoc przy kwestiach formalnych i czuwanie nad dobrem klienta to dewiza We Do Estates. Liczę na ponowną współpracę w najbliższej przyszłości."

Piotr Marczak, źródło: wizytówka Google We Do Estates

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 60 Zobacz oferty archiwalne

Certyfikaty i dyplomy

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]