Maciej Harasim

Broker Nieruchomości
Zadzwoń 690 992 269
Sprzedaj ze mną

Opis

Optymista z dużym poczuciem humoru i lodówką obklejoną magnesami z podróży z różnych zakątków świata.

Swoje szlify zawodowe zdobywał w międzynarodowych sieciach hotelarskich osiągając pozycję Wicedyrektora Sprzedaży. Karierę w tej branży porzucił dla nieruchomości i po dziś dzień opowiada wszystkim, że od tego czasu pokochał poniedziałki (sic!).

W wolnych chwilach grywa z Córkami w planszówki i zbija skrzynie na grządki do ogródka Żony, a jego ulubioną potrawą są krewetki w sosie winno-maślanym autorstwa wspomnianej Małżonki.

Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął od inwestowania, gdzie jako klient poznał od drugiej strony specyfikę współpracy z Pośrednikami. Te doświadczenia pozwoliły mu świadomie wybrać drogę w tym zawodzie.

W byciu agentem nieruchomości najbardziej ceni sobie pracę z ludźmi oraz świadomość, że bierze odpowiedzialność za istotną część, a niejednokrotnie za cały dorobek życia swoich Klientów.

Lubi wygrywać. I umie to robić 🙂

Referencje

"Współpracowałem z biurem We Do Estates (obsługiwał mnie p. Maciej Harasim) przy sprzedaży lokalu użytkowego na Pradze Północ. Bez cienia przesady - to było najbardziej profesjonalnie przygotowane do sprzedaży lokum jakie zdarzyło mi się wystawiać. Agent przeczytał z tonę materiałów, jakie mu dostarczyłem (dwa albo trzy spore akty notarialne bo lokal był częścią kamienicy kupowanej przez kilkanaście osób, późniejszy akt zmieniający zasady rozliczeń między lokatorami, itd), dokumenty od konserwatora zabytków (budynek sprzed wojny), plus coś jeszcze, i zanim wystawił lokal to zadał mi masę pytań. Co więcej, zanim zaczęła się właściwa sprzedaż, przeprowadził małą akcję PR lokalu (!) w sieci, co już w ogóle było dla mnie zaskoczeniem. Rzadko wystawiam opinie w sieci, ale tak profesjonalnego i zaangażowanego agenta jeszcze nie miałem. Nie wiem, jak działają inni agenci z We Do Estates, ale jeśli mają takie standardy pracy jak p. Maciej Harasim to jest to jedno z lepszych biur w Warszawie. Polecam bez wahania."

Marek Tronina, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"I highly recommend the professionalism and "the human" factor of this agency. We have sold our property and bought a new one with the help of We Do Estates and both operations were conducted in an excellent way. I especially recommend Mr Harasim for his friendly and stress-free approach to absolutely every problem we had. Many thanks!"

Agnieszka Langley, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Jak ogarniać coś z nieruchomościami to tylko z Panem Maciejem Harasimem, naprawdę człowiek godny polecenia. Rzadko zostawiam gdziekolwiek komentarze, ale tego Pana trzeba pochwalić. Solidne przygotowanie o stanie nieruchomości i aspekty prawne a przy kupnie mieszkania to bardzo istotne."

Maciej R, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Korzystaliśmy z pomocy biura We Do Estates przy sprzedaży naszego domu pod Warszawą. Zdecydowanie polecam p. Maćka Harasima. Przygotowując nieruchomość do sprzedaży, pan Maciek obmyśla wszystko w najdrobniejszym szczególe (ustalanie ceny w oparciu o ceny transakcyjne w okolicy, home staging, profesjonalne zdjęcia, filmy z użyciem drona, dbałość o dobrą widoczność ogłoszenia na portalach itp.). Poza tym pozostaje w stałym kontakcie z właścicielami, omawia z nimi każdy krok. Jest również otwarty na sugestie, kontaktowy, sympatyczny, a jego entuzjazm jest zaraźliwy. Co bardzo ważne, stale monitoruje sytuację, a w razie potrzeby błyskawicznie reaguje. Naprawdę zależy mu na sprzedaży powierzonej mu nieruchomości. Mieszkamy zagranicą, zatem pomoc osoby kompetentnej, skutecznej, godnej zaufania oraz mogącej zająć sie sprzedażą od A do Z była dla nas nieoceniona. Warto zapoznać się z ofertą biura. Już przy ustalaniu warunków umowy byliśmy przekonani, że warto, i nie pomyliliśmy się!"

Dom Ustanów, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Goraco polecam p. Macieja Harasima - proces sprzedazy przebieg szybko i pomyslnie. Pan Maciej dostarczyl do tego procesu duzo wiecej niz tylko zwykle wystawienie oferty w Internecie i asystowal mnie od poczatku do konca tak zeby transakcja mogla sie udac na czas."

Tomek Bayan, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Podziękowanie

Może od początku...
Zaczęło się od sierpniowego postu na stronie Maciej i Mieszkania - Jak wybrać dobrego agenta: check lista. Wszystkie punkty były dla mnie zrozumiałe, z wyjątkiem jednego (11): dlaczego to właśnie Jego powinnam wybrać?
Mając przykre doświadczenie z poprzednim agentem nieruchomości, postanowiłam skontaktować się z Panem Maciejem. I to był strzał w dziesiątkę.
Współpraca z Panem Maciejem Harasimem odbywała się dobrej i przyjaznej atmosferze. Przez cały czas czułam bardzo profesjonalne podejście, osobiste zaangażowanie oraz dobrą energię ze strony agenta, który zadbał o odpowiednią prezentację lokalu. Jest to człowiek solidny, konkretny oraz godny polecenia.
Podziękowania należą się również agencji We Do Estates, a w szczególności Panu Mariuszowi Wielgosowi, dzięki któremu wszystkie formalności związane z przekazaniem lokalu, zostały sprawnie sfinalizowane.
Bardzo gorąco polecam zarówno Pana Macieja jak i całe biuro nieruchomości We Do Estates
Bardzo dziękuję za współpracę!

Aneta Świerzowicz, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Bardzo polecam współpracę z p. Maciejem Harasimem. Jest to człowiek bardzo zaangażowany w swoją pracę, uprzejmy i chętny do pomocy. Dobrze doradzi przy zakupie nieruchomości."

Agnieszka Marszałek, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Życzę każdemu zainteresowanemu kupnem/sprzedażą nieruchomości tak profesjonalnej, życzliwej i wyczerpującej obsługi jaka spotkała nas ze strony Pana Macieja Harasim. Współpraca z Panem Maciejem przywrócił nam wiarę w sens korzystania z agencji nieruchomości. W mojej ocenie rzetelność, fachowość i chęć niesienia pomocy w sprawach mieszkaniowych to jego wizytówka. I oczywiście dyspozycyjność, nawet w niedzielę. Pan Maciej Harasim to prawdziwy specjalista w swojej branży. Jeśli zajdzie taka potrzeba na pewno do niego wrócimy."

Monika Piekarniak, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Szczerze polecam współpracę z Panem Maćkiem Harasimem, który zajmował się sprzedażą naszego mieszkania. Jest on profesjonalistą w swojej dziedzinie . Cały proces przeprowadzony bardzo sprawnie i rzetelnie, począwszy od wyjaśnienia sposobu działania poprzez profesjonalną sesję, sprawnie zorganizowane dni otwarte, co tygodniowe raporty z procesu sprzedaży, aż po szybką finalizację. Miły, sympatyczny, cierpliwy i zawsze dostępny dla klientów agent. Jeśli ktoś oczekuje skutecznej i profesjonalnej obsługi , to gorąco polecam Pana MAĆKA. Jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę i życzę powodzenia w dalszej pracy."

Iza Zurawska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Maciej Harasim człowiek którego charakteryzuje przede wszystkim profesjonalizm, a tego właśnie człowiek oczekuje kupując nieruchomość. W moim przypadku pojawiło się kilka trudności, ale dzięki Panu Maciejowi i jego doświadczeniu udało się sprawnie przebrnąć i sfinalizować zakup. Bardzo Panu dziękuję za całokształt, współpraca z Panem była ogromną przyjemnością, każdej osobie życzę tak życzliwego pośrednika dlatego też nie zawaham się Pana polecać wśród swoich znajomych."

Aneta Winnicka, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Szczerze polecam pana Maćka Harasima, który pomagał mi zarówno w kupnie jak i sprzedaży nieruchomości. Pan Maciek poświęcił mi i mojej rodzinie mnóstwo czasu, podzielił się swoją wiedzą, doradzał na co zwrócić uwagę, kontakty przebiegały w zdecydowanie dobrej atmosferze. Pan Maciek był w stałym kontakcie z nami podczas podejmowania ważnych decyzji lokalowych, wykazał się profesjonalizmem i życzliwością."

Justyna Perkowska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Maciej Harasim mega profesjonalnie poprowadził cały proces. Cały czas czuć, że tutaj jest nastawienie na jakość a nie na ilość. Zaczynając od wyjaśnienia strategii sprzedaży aż po pomoc w załatwieniu fotografa, home staging, osób sprzątających. Miłe i fachowe podejście. Jestem też zadowolony z ceny sprzedaży. Polecam."

Roman Frołow, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Serdecznie polecam współpracę z p. Maciejem Harasimem. Konkretny, słowny, zaangażowany, a przy tym przesympatyczny i serdeczny. Byłam w transakcji stroną kupującą, czułam się zabezpieczona i "zaopiekowana" na każdym polu. Bardzo polecam i na pewno będę pamiętała o Panu Macieju przy okazji kolejnych poszukiwań - czy to jako potencjalny nabywca, czy sprzedający czy też wynajmujący."

Monika Rękawek, źródło: wizytówka Google We Do Estates

Polecam współpracę z We Do Estates, gdzie szczególnie p. Maciej Harasim wykazał się dużym profesjonalizmem oraz kreatywnością w działaniu.
Fachowe podejście do sprawy, stały kontakt ze Stronami, a przede wszystkim " słowność"- czego brakuje w obecnych czasach!"

Anna Madej, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Agencja godna polecenia, rzetelna, kompetentna i zorientowana na pomoc klientowi. Duże wyróżnienie dla agenta p. Macieja Harasim, jego profesjonalizm i zaangażowanie w dużym stopniu okazał się pomocny przy zakupie mieszkania"

Monika Stecewicz, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Maciej Harasim który prowadził nasz zakup mieszkania to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Był bardzo zaangażowany w przedstawienie lokalu , udzielił nam wszelkich informacji o nieruchomości i jej okolicy. Jesteśmy zadowoleni z obsługi Pana Macieja Harasima. Polecamy go innym klientom, ponieważ jest profesjonalistą w swojej branży. Jeśli u nas pojawi się potrzeba zakupu mieszkania z pewnością zgłosimy się do Pana Macieja, pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w pracy."

Bartek Lewandowski, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pomagał nam Pan Maciej Harasim i cóż możemy powiedzieć: naprawdę pełen profesjonalizm, rzetelność, świetny kontakt i przemiła atmosfera podczas współpracy. Serdecznie polecamy!"

Wojciech Puchajda, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"W pełni usatysfakcjonowany polecam Państwu usługi biura nieruchomości We Do Estates, w szczególności usługi Pana Macieja Harasima z oddziału Bemowo, którego profesjonalizm i kompetencje, wsparte dużym zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą, w decydujący sposób przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży mojego mieszkania"

Irmina Paweł Szewczykowie, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Panie Macieju dziękujemy za profesjonalną pomoc w sprawie sprzedaży mieszkania .
Szczerze polecam biuro nieruchomości Investor Nieruchomości Bemowo w Warszawie ,które reprezentował Pan Maciej Harasim za znakomite doradztwo, profesjonalne i życzliwe podejście. Pomógł nam przejść przez cały proces sprzedaży nieruchomości od przygotowania oferty, profesjonalnej sesji zdjęciowej, home stagingu ."

Hanna Mizielinska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Maciej doskonale zna się na swojej robocie, jego przygotowanie oraz wiedza co do nieruchomości zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Przy tym ciepły, serdeczny i bardzo pomocny człowiek. Jeszcze raz dziękuje."

Maciek Ruszke, źródło: fanpage Maciej i mieszkania

"Maciej i mieszkania zdecydowanie polecam🙂.
Profesjonalne podejście Pana Macieja, rzetelna pomoc w każdym zakresie otchłani nieruchomości 🙂"

Małgorzata Jakubiak, źródło: fanpage Maciej i mieszkania

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 5 Zobacz oferty archiwalne

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]