Mariusz Wielgos

Współwłaściciel We Do Estates | Broker Nieruchomości
Zadzwoń 690 944 441
Sprzedaj ze mną

Opis

Współwłaściciel We Do Estates i certyfikowany negocjator nieruchomości. Jego największą pasją jest sport: jest aktywnym zawodnikiem uprawiającym Triathlon.

Uważa, że sport wymaga dyscypliny i konsekwencji w dążeniu do celu – dokładnie tak jak w pracy Agenta Nieruchomości. O swoich sukcesach zawodowych i sportowych dzieli się na swoim fanpage’u “Mario w nieruchomościach”. Doświadczenie w sprzedaży zdobywał przez 11 lat w największych firmach w Polsce.

Karierę w nieruchomościach rozpoczął 7 lat temu zaczynając jako agent. Po latach ciężkiej pracy, nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji i po przeprowadzeniu kilkudziesięciu różnych transakcji sprzedaży, postanowił otworzyć własne biuro nieruchomości wraz ze wspólnikami. Obecnie buduje zespół agentów do zadań specjalnych i dąży do tego, by w jego zespole znajdowali się najlepsi specjaliści w branży nieruchomości na rynku.

Odpowiada za szkolenia wstępne i sprzedażowe agentów, dzieląc się zdobywanym przez lata doświadczeniem. Nie boi się wyzwań, to wyzwania boją się jego. Zawsze postara się pomóc i znaleźć rozwiązanie, nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji.

Jest największym fanem serii filmów Rocky – nazwał tak nawet swojego psa i próbował również syna (na szczęście Ania, jego żona, się nie zgodziła), uwielbia włoską kuchnię, a lazani w jego wykonaniu nie powstydziłby się nawet Gordon Ramsay.

Referencje

"Z ogromną przyjemnością polecam wszystkim Pana Mariusza Wielgos jeżeli ktoś chce sprzedać lub nabyć nieruchomość. Pełen profesjonalizm, kompetencja, odpowiednia wiedza, ogromne zaangażowanie i doświadczenie, bardzo wysoka kultura osobista, to tylko niektóre cechy które posiada Pan Mariusz Wielgos. Moja transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła bardzo sprawnie i szybko, łącznie z przygotowaniem pełnej dokumentacji do sprzedaży nieruchomości z zachowaniem wszelkich środków ostrożności mimo niełatwego dla wszystkich stron czasu pandemii. Mieszkanie sprzedało się w 2 miesiące. Wiem, że było to tylko możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu w pracę i szybkości działania Pana Mariusza. Zawsze był z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, informując nas o wszystkim na bieżąco.
😀😀😀Jeszcze raz dziękuję, za miłą, profesjonalna obsługę i współpracę przy sprzedaży mieszkania zarówno Dyrektorowi Oddziału Panu Mariuszowi Wielgos jak również firmie We Do Estates życząc wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia całemu gronu osób, w tym trudnym czasie w jakim nam przyszło funkcjonować oraz samych sukcesów zawodowych i prywatnych😀😀😀 Iwona Przybysz"

Iwona Przybysz, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Przy sprzedaży naszego mieszkania skorzystaliśmy z pośrednictwa Pana Mariusza Wielgosa. Pan Mariusz wykazał się dużym zaangażowaniem w prowadzeniu naszej sprawy. Bardzo solidnie i terminowo zareklamował nieruchomość na stronie internetowej. Regularnie umawiał się z potencjalnymi nabywcami i na bieżąco szczegółowo informował nas o rezultatach rozmów. Rzetelna praca Pana Mariusza Wielgosa doprowadziła w dość krótkim czasie do znalezienia odpowiadającego naszym warunkom nabywcy. Nadal w zaangażowany sposób prowadził proces sprzedaży do jej finalizacji w biurze notarialnym. Zawsze punktualnie przybywał na umówione spotkania, jak również był w stałym kontakcie telefonicznym. Ponadto należy dodać, że Pan M. Wielgos jest bardzo komunikatywny i sympatyczny w kontaktach z klientem. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecać jego osobę innym zainteresowanym.
Małgorzata i Janusz Szwedo, Warszawa, 26.11.2020"

Gosia Szwedo, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Od pierwszego spotkania z p. Mariuszem Wielgosem współpraca w zakresie sprzedaży naszego mieszkania układała się wzorcowo.
Podjęte działania jako przedstawiciela We Do Estates były konkretne, przemyślne i konsekwentne. P. Mariusz Wielgos, co najważniejsze, działał nie tylko szybko, ale bardzo sumiennie. -zadbał o wszystkie szczegóły i prawidłowy przebieg transakcji sprzedaży na każdym jej etapie."

Grazyna Paprocka, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Mariusz to człowiek konkret. Pełen profesjonalizm. Po raz pierwszy w tej branży trafiłam na człowieka który na prawdę wie co robi i o czym mówi. Duża wiedza, sprawny proces wyceny, przygotowania mieszkania, prezentacji i samej sprzedaży. Polecam! :)"

Ewa S, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Tydzień temu kupiliśmy mieszkanie za pośrednictwem tego biura. Całą transakcją zajmował się Pan Mariusz Wielgos. Dzięki fachowemu doradztwu bez problemu udało się przeprowadzić całą, mocno skomplikowaną transakcję z właścicielką mieszkająca na stałe zagranicą i zupełnie nieodnajdującą się w polskich realiach. Pan Mariusz dopilnował wszystkiego na miejscu, zajął się uprzątnięciem mieszkania do ustalonego stanu, naprostował kilka zapomnianych spraw w spółdzielni i do tego bardzo pomógł w osiągnięciu porozumienia cenowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy akurat na to biuro i z pewnością bedziemy polecać firmę We Do Estates i Pana Mariusza Wielgosa naszym znajomym."

Maciej Świętochowski, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi Wielgos za pomoc. Dzięki jego zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w niezwykle krótkim czasie udało nam się sprzedać mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Pana Mariusza całej strony formalnej. Przez cały czas był bardzo pomocny i zawsze dyspozycyjny. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Mariuszem."

Ewa Wolska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Sprzedaż mieszkania to potencjalny problem, ale nie jest to problem jak zacznie „działać“ Pan Mariusz Wielgosz z We Do Estates.
Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Mariuszowi za całą organizację, bardzo profesjonalną i rzetelną pracę przy sprzedažy mieszkania w Wwie (lokalizacja sprzedawanego obiektu była cca 900km od mojego miejsca zamieszkania). Pan Mariusz zorganizował wszystko tak perfekcyjnie, že właściwie nie musiałam absolwować žadne, dodatkowe podróžowanie (problem w czasie pandemii Covid), ale straczyły na to właściwie dwa spotkania „F2F“- umowa przedwstępna, a potem juž tylko notariusz“. Aktywna działalność Pana Mariusza Wielgosa to : profesjonalnie przygotowana oferta sprzedažy, stały on-line kontakt, biežące informacje o reakcjach klientów i załatwionych sprawach urzędowych, profesjonalna orientacja w problematyce, właściwe ukierunkowanie i w koňcu uzgodnenie odpowiedniego termínu mojego przyjazdu „na podpis“ u notariusza.
Taki efekt može osiągnąć tylko profesionalista. Pan Mariusz Wielgos za niecałe 2 miesiace zrealizowal udaną sprzedaž mieszkania! Przesyłam słowa uznania, jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam Pana Mariusza Wielgosa każdemu sprzedającemu nieruchomość. K.Hromádková"

Krystyna Hromádková, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Mimo wielu problemów, które pojawiły się w związku ze sprzedażą mieszkania Pan Mariusz Wielgos wykazał się ogromnym profesjonalizmem i pozytywnie doprowadził sprawę do końca. Bardzo polecam współpracę z Nim, na pewno się Państwo nie zawiodą."

Justyna Śmiechowska, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Polecam bardzo Pana Mariusza Wielgos. Transakcja przeprowadzona szybko i sprawnie. Polecam"

Paweł Kądziela, źródło: wizytówka Google We Do Estates

"Pan Mariusz Wielgos jak do czegoś podchodzi, to zawsze profesjonalnie. Polecam"

Cezary Zawadzki, źródło: wizytówka Google We Do Estates

Moje oferty

Ilość aktualnych ofert: 71 Zobacz oferty archiwalne

Certyfikaty i dyplomy

Wyślij wiadomość

    Administratorem Danych jest Mariusz Wielgos, Anna Pisarek, Krzysztof Zegarek, prowadzący działalności gospodarcze (współadministratorzy danych) jako wspólnicy PWZ Partnerzy s.c., adres do doręczeń: ul. Szańcowa 74 lok. 3, 01-458 Warszawa, biuro@wedoestates.pl. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje prawo: dostępu, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść znajduje się [tutaj]